суббота, 3 декабря 2016 г.

Програма до Зимової школи-семінар "Сучасні педагогічні технології 2017"

Пропоную для обговорення програму майстер-класу з дистанційного навчання на Зимову школу-семінар "Сучасні педагогічні технології - 2017" яка відбудеться 1-2 лютого 2017 р. у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут"

Сучасність показує, що дистанційні курси підвищення кваліфікації необхідно оновлювати кожні два роки. Але на даному етапі необхідно  переглянути і підготувати суттєво переглянуті програми. Запрошую Вас до обговорення програми майстер-класу та дистанційних курсів,

 1. Технологія розробки дистанційного курсу 2016-2
 2. Практикум тьютора-2016 
 3.  Куратор змісту 2016 
 4. Експертиза дистанційного курсу 
 5. Дистанційне навчання для керівників


Педагогічна екосистема викладача електронного університету

Мета: аналіз модернізованих програм підвищення кваліфікації викладача з питань дистанційного навчання, визначити шляхи саморозвитку викладача університету

На засіданнях майстер-класу будуть розглянуті питання формування педагогічної екосистеми викладача, особливості та вимоги до сучасного електронного університету, шляхи його формування. Суттєву роль у роботі електронного університету відіграє система підвищення кваліфікації викладачів на базі технологій дистанційного навчання. Для визначення особливостей такої системи необхідно врахувати нові вимоги до викладача, його інформаційну культуру та вміння опрацьовувати великі потоки мережевої інформації. Буде розглянуто змістовне наповнення курсів підвищення кваліфікації викладачів.

Питання майстер класу:
 1. Педагогічна екосистема: сукупність організаційних та особистих зв’язків і взаємодіючих елементів - змісту, людей, програмного забезпечення, послуг, додатків і т. ін.
 2. Сучасний електронний університет: від школи до корпорації: інформаційно-освітній простір відкритих освітніх ресурсів, МООС, дистанційних курсів, в якому гнучкий навчальний процес з використанням сучасних інформаційних технологій у змішаному навчанні дозволяє студенту обирати шляхи навчання та контролювати свій прогрес.
 3. Готовність університету до роботи у нових умовах
 4. Етапи впровадження електронного університету
 5. Абетка розробки дистанційного курсу
 6. Структура та зміст курсів системи підвищення кваліфікації викладача
  1. Створення та підготовка дистанційного курсу до навчального процесу.
  2. Експертиза дистанційного курсу
  3. Проектування змішаного навчання
  4. Керівники електронного навчання
  5. Інформаційні технології дослідника (куратор змісту)
  6. Нові інформаційні та педагогічні технології в освіті.
Питання майстер класу можуть бути корисними не тільки викладачам університетів, а й вчителям шкіл та організаторам навчання в корпораціях.


6 комментариев:

 1. Із задоволенням прийму участь, як викладач, студент ДК ПЛ ХПІ та Голова Ради Го "Український форум дистанційного та мобільного навчання". Дистанційне та мобільне навчання проникає активно не тільки у курси підвищення кваліфікації викладацького складу ВНЗ та вчителів шкіл. Такі питання піднімають спеціалісти в області підготовки і перепідготовки інженерних кадрів. Пропоную познайомитись з висновками 2 конференції підприємств промислової автоматизації України, яка відбулась у Львові 24-25 листопада 2016 року http://appau.org.ua/Conferencya_VNZ_u_Lvovi%E2%80%93zvit
  Учасниками визнається термінова необхідність впровадження освітніх інновацій у процеси підготовки якісних інженерних кадрів. Успіхів організаторам школи - семінару !

  ОтветитьУдалить
 2. + ще один дистанційний учасник.

  ОтветитьУдалить
 3. Я теж хочу пройти навчання. Як попасти в число учасників?

  ОтветитьУдалить
 4. А безробітному доктору наук можна?

  ОтветитьУдалить
 5. Шановні колеги!
  16 січня починається коннективістський відкритий онлайн курс (4 тижні). Підсумки перших двох тижнів будуть зроблені на майстер-класі

  ОтветитьУдалить