понедельник, 3 января 2022 г.

Методика використання Google Classroom

 

Екстрене дистанційне навчання під час карантину базується у більшості на LMS Moodle  та Google Classroom. LMS Moodle – це гнучка розвинена система, в якій навчальний матеріал легко структурується и є багато можливостей створення шаблонів для полегшення розробки дистанційного курсу.

Google Classroom не має таких можливостей і викладачі створюють свої структури, які у більшості не прозорі в навігації та різноманітні. Це суттєво ускладнює навчання студентів, які примушені підлаштовуватись під своїх викладачів. Мій запит у Facebook (https://www.facebook.com/kukharenkovn/posts/4566671763370739) показав, що ніяких практичних рекомендацій вчителі за два роки не отримали.

Пропоную ознайомитись з анотацією блога (Kasey Bell. 10 Google Classroom Tips for Remote Learning https://shakeuplearning.com/blog/10-google-classroom-tips-for-remote-learning/), в якому надані  10 порад Google Classroom з дистанційного навчання.

Програма Google Classroom призначена для того, щоб допомогти вчителям та учням спілкуватися та співпрацювати, безпаперово керувати завданнями та залишатися організованими.

1. Співпрацюйте з іншими вчителями для узгодженого робочого процесу

Не відсилайте студентів на різні веб-сайти для отримання завдань та спілкування. Якщо ви використовуєте Google Classroom, використовуйте його постійно. Зробіть Google Classroom вашим універсальним сховищем для завдань, оголошень та спілкування.

2.      Використовуйте щоденний/тижневий контрольний список

Необхідно на кожному тижні складати контрольний список в залежності уподобань вчителя. Це може бути простий список Google Doc, Google Sheet, доданий до Google Slide або просто вказаний у завданні. Цей список призначається через Google Classroom і робиться копія для кожного учня.

3. Використовуйте щотижневу тему, щоб систематизувати свої завдання.

На сторінці "Завдання" можна створювати теми для впорядкування завдань та матеріалів. Оскільки багато шкіл дотримуються стратегії щотижневих завдань, створення теми на тиждень є дуже логічним.

4. Створіть розділ «Ресурси та навчальні посібники» та розмістить його у верхній частині сторінки завдань.

Щоб ресурси було легко знайти, створіть спеціальну тему та тримайте її вгорі сторінки.

5. Диференціальні завдання

При створенні завдання в Google Classroom є можливість вибрати «Всі учні» або просто клацнути список, що розкривається, і вибрати одного учня або групу учнів. Це зручно для модифікацій, оскільки ми намагаємось задовольнити потреби всіх учнів.

6. Додайте закладку на сторінку із завданнями.

7. Використовуйте клавіші: Ctrl + F для пошуку чисел і слів у класі.

Навіть найорганізованіша сторінка "Завдання" може стати досить довгою після кількох тижнів виконання завдань. Використовуйте клавіші Control + F для пошуку ключових слів або номерів на сторінці. Навчіть і учнів цьому трюку!

8. Налаштуйте роздільну здатність для учнів.

За замовченням для Google Classroom учні можуть публікувати повідомлення у Стрічці та коментувати публікації. Під час дистанційного навчання ця функція може бути корисною або викликати проблеми. Ви самі вирішуєте, що найкраще для ваших учнів.

9. Налаштуйте потік.

Чимало вчителів дратує Стрічка, в якій ви можете публікувати оголошення та бачити повідомлення про нові елементи, додані на сторінку "Завдання". Вчителі можуть настроювати те, що відображається на цій сторінці для кожного класу.

10. Налаштуйте сповіщення, щоб зберегти розум!

Більшість вчителів відносяться до повідомлень Google Класу з любов'ю або ненавистю. Ви можете настроїти їх у налаштуваннях.

Додаткова інформація англійською мовою

·         70+ Apps That Integrate with Google Classroom

·         10 Google Classroom Tips You Didn’t Know

·         6 Tips for Getting Started with Google Classroom

·         How to Organize Assignments in Google Classroom

·         4 Ways to Give Meaningful Feedback with Google Classroom

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий