понедельник, 19 августа 2019 г.

Відкритий дистанційний курс "Організація дуального навчання"

Проблемна лабораторія дистанційного навчання "НТУ "ХПІ" звертає увагу, що найкращий варіант організації дуального навчання - це використання дистанційного та змішаного навчання з використанням дистанційних курсів.
Ми завершуємо розробку відкритого дистанційного курсу "Організація дуального навчання". Курс орієнтований на керівників освітніх програм університетів, керівників підприємств або відповідальних за кадрову політику підприємства та всіх зацікавлених.
У чотиритижневому курсі  будуть розглянуті питання формування компетентностей та їх вимірювання, узгодження компетентностей з потребами підприємств, варіанти організації навчального процесу.
У курсі передбачені щотижневі вебінари та прес-конференції.
Запрошую тих, хто знайомий з цією проблемою та має свою точку зору приєднатися до проведення вебінарів та прес-конференції
Мінімальний склад команди: керівник освітньої програми університету, представник керівництва підприємства та тьютор. Бажана активна участь асоціацій промисловців.
Можливо такий курс і не потрібен і всі без проблем вже організували дуальне навчання. У такому випадку можна цей курс використати для обміну досвідом та обговорення проблем. Можливо він (курс) стане конективістським і ми отримаємо спільноту практики з дуального навчання.
Курс буде проведено у вересні-жовтні на сайті НТУ "ХПІ" http://dl.khpi.edu.ua/. Передбачена самореєстрація.

Комментариев нет:

Отправить комментарий