пятница, 24 ноября 2023 г.

Спілкування з чат-ботом Тоні Бейтса

 На сайті Тоні Бейтса (https://www.tonybates.ca/2023/11/21/ai-comes-to-my-web-site/) з'явився чат-бот, який працює за матеріалами сайту. Поспілкуватися з ним можна за адресою https://app.customgpt.ai/projects/16589/ask-me-anything?embed=1&shareable_slug=9fac898a92a03cd4b8824a2b7491c5b9

Чат-бот розуміє українську. Ось приклад 

Питання: Що треба знати початківцю-викладачу про електронне навчання?

Відповідь

Як початківець-викладач, вам важливо знати декілька ключових аспектів електронного навчання.

  1. Розуміння технології: Вам потрібно знати, як використовувати різні платформи та інструменти для електронного навчання. Це може включати системи управління навчанням, відеоконференції та інші цифрові інструменти.
  2. Планування та організація: Електронне навчання вимагає від викладачів гнучкості та добре організованого планування. Ви повинні бути в змозі створювати структуровані та добре організовані курси.
  3. Взаємодія та залучення: Важливо знати, як залучати студентів та стимулювати їх участь в електронному навчанні. Це може включати використання інтерактивних елементів, таких як форуми обговорень, опитування та групові проекти.
  4. Оцінка та зворотний зв’язок: Ви повинні знати, як оцінювати роботу студентів та надавати конструктивний зворотний зв’язок в електронному форматі.
  5. Професійна підтримка: Ваша установа може мати групу професіоналів, які спеціалізуються на підтримці електронного навчання. Вони можуть допомогти вам з розумінням технологій та надати поради щодо найкращих практик.
Плідного спілкування!

Комментариев нет:

Отправить комментарий