пятница, 9 марта 2018 г.

100 найвпливовіших людей в світі корпоративного електронного навчання

8 березня опубліковано десятий щорічний список з 100 найвпливовіших людей в світі корпоративного електронного навчання (https://elearningindustry.com/press-releases/corporate-elearning-movers-and-shakers-list-2018). Ідеологом цього списку є відомий письменник та коментатор онлайн навчання Боб Літтл.

 «Як завжди, критерії оцінки залишаються суб'єктивними і помилковими, тому що вони повністю залежать від людини», - каже Боб Літтл. «… судді цього року, які знову залучені з усього світу, продовжили традицію намагатися бути чесними і об'єктивними в своїх думках, безсумнівно, не всі, хто читає цей список, будуть повністю згодні з рішенням суддів, але це краса списків, таких як цей: він дає широкі можливості для роздумів і дискусій».

Top 100 eLearning Movers and Shakers List представляє погляди ряду ключових людей про осіб, які ведуть корпоративний світ онлайн-навчання. Як і раніше, коли кожен суддя самостійно становив свій список для розгляду, переважна більшість з 135 або близько того імен в «довгому списку» було загальним для більш ніж одного списку.

При підготовці остаточного списку Top 100 eLearning Movers and Shakers List судді визначили, що:
  • Люди, згадані в списку, будуть вважатися впливовими в секторі корпоративного електронного навчання в своїй країні, на континенті, в регіоні і в усьому світі.
  • Список складений на основі поточного впливу на онлайн-навчання в якості практика, коментатора, фасилітатора і / або мислителя.
  • Хоча академіки можуть бути названі в цьому списку, вони розглядаються тільки в тій мірі, в якій їх робота впливає на людей в корпоративному світі.

Я у цьому списку займаю 94 позицію і я єдиний з України. Виникає питання «Чому?»

  • Статистика Twitter показує, що моя аудиторія – це США, а не Україна
  • В мою колекцію твітів та статей на Scoop.it входить практично вся еліта списку цього року, тому колекція повністю відображає тенденції розвитку корпоративного онлайн навчання світу.
  • Мій Klout складає 53 з 100 за рахунок Twitter та Facebook
  • Мої книжки про змішане навчання та куратора змісту, які були надруковані у 2016 році, переглядають не тільки в Україні, але й у США
  • Мої блоги (українською) читають не тільки в Україні, але й у США
  • Є декілька статей англійською про мої конективистські та відкриті онлайн курси

Висновок: треба займатися англійською мовою, вчитися писати, слухати і говорити

Комментариев нет:

Отправить комментарий