вторник, 6 марта 2018 г.

Як люди вчаться в MOOCs

Дослідження про те, як люди вчаться в MOOCs (http://littlebylittlejohn.com/open-knowledge/), свідчать, що багато студентів, які не закінчують MOOC, часто дуже задоволені своїм навчанням, тому що вони досягли того, що вони мали намір зробити.

Потрібні нові способи підтримки студентів в плануванні, досягнення і самовизначенні заходів успіху, а не методи досягнення, які заздалегідь їх навчають.

У цьому дослідженні було виявлено що учні, які беруть участь в навчальному процесі:
  1. Споживають знання. Студенти виявляють знання, які їм необхідні в матеріалах курсу, через самонавчання, людей, з якими вони взаємодіють, включаючи інших студентів, викладачів і навіть людей поза курсом, включаючи сім'ю, друзів або колег.
  2. Створюють нові знання, нові ресурси і розширюють надані ресурси. Ці нові ресурси представляють собою динамічний, вірний і індивідуально орієнтований погляд на знання учнів.
  3. Контактують з людьми, в тому числі однолітками, які поділяють інтереси або цілі, а також зв'язок із знаннями. Контакти можуть бути вільними, взаємними або односпрямованим.
  4. Впроваджують нові знання в якості офіційних звітів і неофіційно (як роздуми, ідеї, рейтинги і інший контент). Ці нові ресурси можуть використовуватися іншими студентами і викладачами.

Всі чотири поведінки найбільш ефективні при проведенні в відкритих мережах, оскільки ці мережі розширюють охоплення і максимізують потенційну вигоду, яку кожен учень отримує завдяки взаємодії з іншими.

Комментариев нет:

Отправить комментарий