вторник, 6 марта 2018 г.

Формування університету в еру мережі

Університети по праву повинні розглядати і вирішувати проблеми різноманітності, інтеграції, стійкості і справедливості. Для створення справедливого середовища в масштабі потрібна «структура» (http://daveowhite.com/shaping/)

Існує багато прикладів курсів і груп, які успішно обговорюють напруженість між мережею та ієрархією в університеті, але вони, як правило, мають чотири характеристики.
 1. Це невеликі курси, з низькою кількістю учнів
 2. Їх очолюють люди з чітким розумінням цінності роботи в мережі
 3. Команда викладачів із задоволенням використовує комбінацію інституційних і веб-платформ в залежності від ситуації
 4. Велика частина мережевої діяльності офіційно не розкривається установі, побоюючись, що вона буде закрита
Більшість установ тепер розуміють, що в мережі є цінність, але часто вбивають цю цінність в процесі її інституціоналізації.

Не потрібно перепроектувати весь інститут, щоб зробити цю роботу, але нам потрібно переглянути принципи, на яких ґрунтується наше навчання. Кілька «дизайнерських» принципів, які можна рекомендувати:
 1. Нам потрібно знайти способи роботи в мережевому режимі, які можуть працювати в масштабі, але які не передбачають, що технологія є «відповіддю» сама по собі.
 2. Нам потрібно позитивно включити мережеві підходи і перестати думати про цифру як про те, «що ми повинні робити, тому що у нас закінчився простір», або «ми робимо, тому, що занадто багато »учнів.
 3. Нам потрібно припинити розробку наших курсів з поняттям, що «обличчям до обличчя» є курс, а цифровий - тільки для підтримки лицем до лиця. (Більшість студентів проводять більше часу, вивчаючи онлайн, ніж обличчям до обличчя, незалежно від того, наскільки високі їх «контактні» години)
 4. Нам потрібно створити «незалежні» дослідження як щось більше, ніж «виконання домашньої роботи» або (відповідно до вищевикладеного пункту), що ви робите в аудиторії.
 5. Ми повинні визнати, що мережа (Інтернет) існує і відповідним чином впливає на наші курси.
 6. Ми повинні визнати, що використання дисциплін як основного способу структурування наших інститутів має серйозні обмеження для студентів в епоху цифрових технологій.
 7. З огляду на вищевикладене, ми повинні визнати, що учні працюють в більш інформаційному і соціальному середовищі, ніж сам університет.
 8. Нам необхідно перепроектувати то, як ми формально фіксуємо дизайн курсів і спосіб формулювання цих проектів студентам, при цьому пам'ятаючи про різноманітність, включення і справедливості.


Комментариев нет:

Отправить комментарий